Přílucká 213, 760 01 Zlín | tel.: +420 950 670 111 | fax.: +420 950 670 333

ARCHIV stránek
Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje

 

Po ztracené ženě pátrali celý den.

Nasazen člun, sonar i vrtulník – neúspěšně.V 09:39 hodin vyslal operační důstojník zlínských hasičů na žádost Policie ČR jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů centrální stanice Zlín, Fryštáku, Kašavy a Lukova jako asistenci při pátrání po pohřešované starší ženě v části obce Fryšták – Horní Ves.

 

Pod velením policistů zahájili hasiči pátrání v okolí místa bydliště pohřešované a u blízkého rybníku. V průběhu dopoledne byly nasazené jednotky posíleny o další hasiče, jízdní policisty a člun se sonarem profesionálních hasičů ze Zlína k propátrání rybníku.

 

Před třináctou hodinou byl do pátrání nasazen i policejní vrtulník a další posilové jednotky dobrovolných hasičů obcí  Racková, Zlín – Štípa, Slušovice a Kostelec u Zlína. I přes značné nasazení sil a prostředků se do večerních hodin nepodařilo ženu nalézt a pátrání bylo přerušeno.

 

Na základě vyjádření velitele zasahujících profesionálních hasičů chceme touto formou poděkovat starostovi města Fryšták, který zasahujícím jednotkám zabezpečoval v průběhu jejich činnosti stravu a nápoje.


Autor:
por. Bc. Libor Netopil tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
950 670 121telefon
www.hzszlk.euinternet
libor.netopile-mail


články > Archiv > Aktuality > Po ztracené ženě pátrali celý den.

Informace Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje uvěřejněné na těchto stránkách jsou veřejně přístupné dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.

Při popisu aktuálních událostí vycházíme z pravidel zveřejněných na stránkách tiskového mluvčího.
Copyright © 2008 Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje
Powered by NextService.CZ

RSS navigace